APT1/APT5 Active/pasive trainer

Popis: APT je univerzální elektronicky řízený přístroj pro aktivní a pasivní mobilizaci horních a stejně tak i dolních končetin.Výška a délka kliky jsou snadno přizpůsobitelné pro poskytnutí širokého rozsahu pohybů.


Popis

APT je univerzální elektronicky řízený přístroj pro aktivní a pasivní mobilizaci horních a stejně tak i dolních končetin.Výška a délka kliky jsou snadno přizpůsobitelné pro poskytnutí širokého rozsahu pohybů.

APT 5 je elektronicky řízený trenažér s plně digitálním displejem – vedle tradičních ATP funkcí: zobrazení doby cvičení, počítadla otáček nebo výkonu ve Watech – odděluje řízení rychlosti a úrovně odporu – bezdrátové dálkové ovládání a tlačítko stop.

  • Pasivní režim je proveden elektricky poháněným pohybem s regulovanými rychlostmi a zátěží, pro cvičení končetin které jsou omezené nebo mají ochablé svalstvo. Unikátní automatika pro rozpoznání svalové křeče (antispastická funkce) provede změnu směru, tak aby ovlivněné svaly byly uvolněny.
  • Akivní režim umožňuje široký rozsah cvičení, buď závislé na zatížení, kde úroveň odporu nezávisí na rychlosti pedálu, nebo isokinetické, kde se odpor zvyšuje úměrně s rychlostí pedálu
  • Příznivá cena a mnoho možností dělají z ATP velmi užitečný nástroj pro pohybovou rehabilitaci a zlepšuje celkovou kondici u osob s poruchami pohyblivosti. Přístroj je certifikován dle CE direktiv a norem ČSN EN 601.1
Volitelné příslušenství:
25385 – pár univerzálních stupaček
25386 – pár vysokých holenních podpěr
25387 – pár rovnoběžných rukojetí
25388 –pár svislých rukojetí
25384 –pár hemi rukojetí
25396 – pár hemi rukavice
25398 – přepravní vak na příslušenství