LEVITAS Basic – cvičení v závěsu – 13501020

Systém pro cvičení v závěsu – LEVITAS – najde upatnění při léčbě cvičením onemocnění pohybového aparátu, zvláště při potížích ortopedických, revmatologických a neurologických. Umožňuje provádět cvičení v odlehčení, s odporem, při zavěšení celkovém nebo částečném. 

Zařízení spojuje výhody cvičení v zavěšení jako Terapimaster a zároveń cvičení v kleci – Ugul, umožňuje  tak terapeutovi větší kreativitu.

Model Basic je vybaven 3vozíky v podélném směru. Všechny je možné přesouvat anebo je zabrzdit. Vozíky jsou na kluzných ložiscích s lehkým chodem pro přesun lehkým odporem během cvičení.

Přístroj je možné nyní objednat také v provedení  k pevnému zavěšení ke stropu  bez změny jeho vlastností.

Katalogové číslo: 13.501.009 Kategorie:

Popis

Určení:

Zařízení  LEVITAS najde upatnění při léčbě cvičením onemocnění pohybového aparátu, zvláště při potížích ortopedických, revmatologických a neurologických. Umožňuje provádět cvičení v odlehčení, s odporem, při zavěšení celkovém nebo částečném.

Model Basic je vybaven 3 vozíky v podélném směru. Všechny je možné přesouvat anebo je zabrzdit. Vozíky jsou na kluzných ložiscích s lehkým chodem pro přesun lehkým odporem během cvičení

Přístroj je možné nyní objednat také v provedení  k pevnému zavěšení ke stropu  bez změny jeho vlastností.

Ve standardním vybavení  LEVITAS jsou:  mobilní rám pro cvičení v závěsu, sada lan s příslušenstvím, závěsy, popruhy, manžety a závaží.

VOLBA 2 VARIANT: 

  1. Volně stojící
  2. Fixní montáž do stropu

Rozměry D x V x Š : 250 x 205 x 130 cm

Zařízení spojuje výhody cvičení v zavěšení jako Terapimaster a zároveň cvičení v kleci – Ugul, umožňuje  tak terapeutovi větší kreativitu.

Mohlo by se Vám líbit…