REHABILITACE VE VIRTUÁLNÍ REALITĚ

Naše nová řada přístrojů vyvinuta s důrazem na individuální nastavení terapie
O systémuDostupná zařízení

Námi použitý systém VAST.Rehab je plnohodnotný terapeutický software, poskytující programy se zpětnou vazbou a cvičením dle použitého přístroje. Poskytuje flexibilitu individuální nastavení systému dle velikosti centra či nemocnice. Je snadný a intuitivní, takže je ideální pro terapeuty, kteří hledají pohodlný způsob, jak motivovat pacienty k lepším výsledkům při jejich rehabilitačním procesu. VAST.Rehab automaticky sleduje a zaznamenává celý průběh terapie, takže fyzioterapeut tráví méně času zbytečným papírováním. Unikátní funkce je pak fungování ve vnitřní síti (intranet), kdy lze pomocí jednoho centrálního displeje ovládat až 8 terapeutických stanic.

\

ŠABLONY PRO CVIČENÍ

Předdefinované terapeutické programy a možnost vytváření vlastní vám umožní rychle a snadno začít pracovat s novým pacientem.

\

BOHATÁ DATABÁZE

Software nabízí velké množství odborných typů cvičeních, které se vždy vztahují na daný, použitý typ přístroje pro terapii – ať už jde o nácvik stability, zvýšení rozsahu pohybu, stability aj.

\

MOTIVACE

Zabudované programy vám pomůžou udržet vaše pacienty více motivované k práci na jejich rehabilitačním procesu. Změní způsob, jakým pacienti přistupují ke svému každodennímu cvičení.

\

ZÍSKEJTE POZORNOST

Převod klasických cvičení do formy moderních, grafických her, umožňuje pacientům prožívat pozitivní emoce, být sebevědomější a zároveň silně zapojeni.

\

INTUITIVNÍ PRO TERAPEUTY

O souběžně probíhající terapie několika pacientů najednou se pohodlně postará jediný terapeut z centrálního počítače / tabletu, na kterém vidí jak aktuální, tak dlouhodobé výsledky.

\

KOMPLEXNÍ REPORTY

Zpětná vazba umožňuje detailní vhled do průběhu každého tréninku a dlouhodobého pokroku. Umožňuje shromažďovat objektivní výsledky léčby.

\

INTEGRITA VÝSLEDKŮ

Všechny výsledky popisující průběh pacienta jsou k dispozici na jednom místě bez ohledu na zařízení, které je používá k jejich sběru.

\

VHODNÉ PRO VÝZKUM

Funkce a propracovanost systému z něj činí vhodný nástroj pro výzkumnou činnost. Systém vás provede celým procesem a připomene, kdy je třeba provést relaci s konkrétním pacientem.

\

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Terapeutické plány pro pacienty mohou zahrnovat více relací s nebo bez zesílení zatížení. Můžete jej snadno naplánovat několik týdnů v kalendáři pacienta, přímo v softwaru.

\

INTERAKCE V 3D

Přenášení úkolů do virtuální reality vám umožní oddělit myšlenky pacienta od okolí nemocnice. Pacient obdrží vizuální i zvukovou zpětnou vazbu.

\

ULEHČENÍ PRÁCE

Množství rutinních akcí, které je jindy nutné nastavit před zahájením cvičení, je automatizována a řešená s softwarem. Terapeutovi to tak dává prostor více se soustředit na samotné cvičení a výsledky pacienta.

Terapeutův ovládací tablet vytváří jakousi zpětnovazební smyčku mezi pacientem provádějícím rehabilitační cvičení a fyzicky přítomným terapeutem. V reálném čase může terapeut sledovat výkon pacienta a přizpůsobit parametry gamifikovaných cvičení tak, aby odpovídaly individuálním potřebám pacienta pro jeho / její rehabilitaci. Pomocí terapeutova ovládacího tabletu je fyzioterapeut schopen řídit všechny terapeutické stanice v místnosti, které jsou k dispozici ve stejné síti a propojeny kabelem nebo Wi-Fi.

Zapůjčení zdarma

Sebelepší prezentace nedokáže nahradit vlastní odzkoušení si výrobků. Proto vybrané modely nabízíme vážným zájemcům k zapůjčení zdarma. Platí se pouze náklady spojené s dopravou. 

Pokud máte zájem o zapůjčení, dejte nám vědět pomocí formuláře vedle a domluvíme detaily a délku zápůjčky. 

6 + 3 =

Veškeré informace si stáhněte ve formě přehledného PDF brožury.